naujienos Naujienos

Raigardas Musnickas: kodėl jis nevalgo viešojo maitinimo įstaigose ir kada su juo konsultuotis skambina gydytojai? (laidos įrašas)

VMGonline.lt, 2018-10-11, 18:30


Apie žurnalisto Raigardo Musnicko mitybą „Žinių radijo“ redakcijoje sklando istorijos. Pavyzdžiui, kaip jis laikėsi griežtos grikių dietos ar kaip gydytojas pats skambina su juo konsultuotis. Bent dalį skonio istorijų išgirsite laidoje „Skonio iššūkis“, kurioje R. Musnickas atskleis savo santykį su maistu. Jam pačiam, kaip sako, skanus maistas nėra svarbus, o mes, jo nuomone, per daug sureikšminame valgymą.

„Žmogui užtenka per dieną pavalgyti vieną kartą. Mus apgauna mūsų pačių smegenys, sakydamos, kad visą dieną galiu valgyti mažais kiekiais. Juk organizmas į kiekvieną maisto įmetimą į save reaguoja. Eksperimentuojate su maistu – eksperimentuojate su savimi“, – sako R. Musnickas, nevalgantis viešojo maitinimo įstaigose.

Kas privertė jį pakeisti mitybą? Kokių silpnybių jis turi? Kas jam yra lietuviška virtuvė? Kaip atrodo jo pusryčiai ir ką jis gamina vakarienei? Kiek keptuvių bulvinių blynų jis gali suvalgyti?

Šįkart laidoje – ne skonio paieškos, o daug kritiško požiūrio į maistą ir maisto kultūrą.

Laidos „Skonio iššūkis“ klausykitės kiekvieną ketvirtadienį 16.05 val., „Žinių radijo“ eteryje.


KOMENTARAI:


IŠBANDYKITE: