naujienos Naujienos

VMG komandos įspūdžiai trečiąją Baltijos maisto ir gėrimų parodos dieną

Ieva Virpilaitytė, 2016-11-12, 19:00


Kiekvienos parodos metu „Litexpo“ parodų rūmuose šeštadienis būna pati judriausia, aktyviausia ir smagiausia diena. Ne išimtis ir „BAF 2016“. Šiandien VMGonline.lt žurnalistai pakalbino Jolitą Vaitkutę bei Artūrą Zuoką ir išsiaiškino, ką valgo tiek menininkai, tiek politikai. Žiūrovai gavo progą gyvai stebėti Alfo Ivanausko pasirodymus: pirmiausia – triukus su mėsa (ragavo ir vertino pati griežčiausia komisija – parodos lankytojai), vėliau – kuriant kalėdinį stalo dekorą, apie kurį galite skaityti ČIA.

Valerijos Stonytės nuotr
Valerijos Stonytės nuotr

Parodos lankytojai negalėjo ramiai pražygiuoti ir pro mūsų leidinių lentyną. Čia galima įsigyti IKONA užrašų knygelę, naujausią VMG kulinarinį žurnalą, knygą „7 ingredientai vaikams“. Beje, tik čia rasite naujausią VMG pasididžiavimą – restoranų gidą po Baltijos šalis „99 Places of Taste in the Baltics“.

Primename, kad parodos metu vyksta žurnalo „Verdu ir kepu“ viršelio kūrimas. Pademonstruokite savo menininko prigimtį, sumodeliuokite iš kojų verčiantį viršelį, mūsų „Facebook“ paskyroje (čia rasite ir visų konkurso dalyvių viršelių nuotraukas) surinkite daugiausiai paspaudimų „Patinka“ ir laimėkite specialius VMG prizus.

6 numeris               2numeris

Tikimės, kad sekmadienis bus ne mažiau triukšmingas ir nuotaikingas nei šeštadienis. Kviečiame atvykti!

Sekmadienio programa:

12:00–12:45 val. „VMG Mokykla“ – „Sveika priešpiečių dėžutė“
13:00–13:45 val. Marinatai kalėdiniams paukštienos patiekalams – Elžbieta Monkevič
14:00–14:45 val. Maisto fotografavimas mobiliuoju telefonu – Orijus Gasanovas
15:00–15:45 val. Kokteilių receptai (trinti vaisių ir daržovių kokteiliai)

VMGonline.lt studijoje:

Sekmadienis – sveikos gyvensenos diena. Domėsimės sveikais receptais ir sporto naujovėmis.

12 val. Kaip pasikeičia gyvenimas atsisakius alkoholio, greitojo maisto ir ėmus intensyviai sportuoti? Sporto guru Vytautas Medineckas-Ironvytas
13 val. “MyHero” motyvatorius, treneris ir sveikos mitybos specialistas Ignas Bakėjus pasakos apie gyvenimo kokybę, pakeitus mitybą iš esmės.


KOMENTARAI:


IŠBANDYKITE:


No items found