naujienos Naujienos

„Vilnius Burger Fest“ vyksiantis mėsainių aukcionas išpildys pačius gurmaniškiausius troškimus

2017-07-21, 12:00


Jau ketvirtadienį Vilnių sudrebinsiąs mėsainių festivalis „Vilnius Burger Fest“ jau dabar yra laukiamas ne tik burgerių mėgėjų, bet ir tikrų gurmanų. Festivalio metu bus galima paragauti dar nematytų, iš pačių kokybiškiausių produktų ruoštų mėsainių, kurie sužavės net ir pačius išrankiausius ekspertus.

Vienas festivalio iniciatorių, restorano „Drama Burger“ atstovas Simas Slabačiauskas, teigia, kad šį kartą netrūks netikėtumų, nes per metus patobulėję šefai žada paruošti dar neregėtos receptūros mėsainių. Tačiau tokių ypatingų mėsainių paragauti galės ne visi, o tik tikri šio patiekalo fanai, įsigiję ypatinguosius, vienetinius burgerius aukcione. Jis vainikuos visą festivalį.

Aukcione pardavinėjamų mėsainių ingredientai tikrai nebus paprasti ir kasdieniški. VMG komanda pirmoji sužinojo mėsainių sudėtį ir dalijasi užuominomis su savo skaitytojais. Mėsainių sudėtis varijuos nuo glazūruoto ėriuko kulno, prancūziško anties kepenėlių pašteto foie gras ar ispanų pasididžiavimo Manchego sūrio iki japoniškos prabangos – Kobės jautienos, kurios kaina už kilogramą siekia net 500 eurų! Viską vainikuos tradicinės mėsainių bandelės brioche, kai kurios jų bus net paauksuotos.

Tai - ėriuko kulno mėsainis su grudėtų garstyčių padažu, česnakų „confit“ , grilintais svogūnais, rukola ir ėriuko „gravy“ padažu. (Valerijos Stonytės nuotr.)
Ėriuko kulno mėsainis (Valerijos Stonytės nuotr.)
„Tomahawk“ steiko mėsainis. (Valerijos Stonytės nuotr.)
„Tomahawk“ didkepsnio mėsainis (Valerijos Stonytės nuotr.)
Kobės jautienos mėsainis. (Valerijos Stonytės nuotr.)
Kobės jautienos mėsainis (Valerijos Stonytės nuotr.)

Visi ingredientai ir meniu bus atskleisti jau netrukus. Gurmanai jau dabar yra rimtai nusiteikę pirmiesiems aukciono statymams, tad norintieji įsigyti skaniausių kada nors Vilniuje buvusių mėsainių turėtų suskubti ir rimtai pasiruošti.

Aukcionas vyks paties festivalio „Vilnius Burger Fest“ metu, liepos 27 dieną, Lietuvos teatro, kino ir muzikos muziejaus kieme (Vilniaus g. 41). Įėjimas į festivalį nemokamas.


KOMENTARAI:

  • amis : 2017 07 21 - 15:49

    geriau laikytis atokiau nuo tokiu festu, nes normaliai nepavalgysi


IŠBANDYKITE: