naujienos Naujienos

Vietos Varšuvoje, kur nenusivilsite tradiciniais lenkiškais koldūnais

VMGonline.lt, Unsplash.com, Instagram.com, 2019-11-22, 13:00


Ar kada girdėjote apie lenkišką patiekalą pierogi? Ne? Tuomet pats metas išbandyti! Tai labai panašu į lietuviškus koldūnus, tik lenkai juos ruošia kiek sumaniau ir nebijo improvizuoti su įdarais. Paklaidžiokime po Varšuvą atrasdami pasislėpusias gardžiųjų pierogi vieteles.

Varšuvoje valgyti tikrai pigu, tad verta išbandyti ne vieną kavinę ar restoraną. „Słoik“ (Złota 11) – tai kavinė, kurios interjere ir maisto patiekimui žaismingai panaudojami stiklainiai. Taip pat galima įsigyti uogienių, įvairių marinuotų gėrybių – parsivešite gardžių ir autentiškų lauktuvių. Patiekalui su gėrimu turėtų pakakti 10 eurų.

Ši vieta dabar itin išpopuliarėjusi tarp nuomonės formuotojų – stiklainiai sukuria žaismingus šešėlius nuotraukoms, o kur dar originalus maisto patiekimas!

Beje, naminiai lenkiški koldūnai patiekiami 3 būdais – virti, apkepti ir iškepti. Daugiausiai komplimentų sulaukia iškepti pierogi. Vienintelius Varšuvoje krosnyje keptus virtinukus su įvairiausiais bei gardžiausiais įdarais (kiauliena, vištiena, sūriu ir špinatais, džiovintais pomidorais ir kt.) rasite restorane „Z Gara i Pieca“ (Szpitalna 4). Tokie pietūs atsieis apie 8 eurus.

 

View this post on Instagram

 

Już 20 września 2017 r. Zapraszamy na wielkie otwarcie restauracji #gosciniecpolskiepierogi #krakowskieprzedmiescie 29

A post shared by Gościniec Polskie Pierogi (@gosciniecpolskiepierogi) on

Jei ne viena iš šių vietų nebus pakeliui, taip pat neapsiriksite užsukę į „Zapiecek“, „Dom Polski“ ar „Gosciniec Polskie Pierogi“.

Skanių atradimų! O kitą savaitę pasidalysime, kokiais dar patiekalais gali nustebinti Lenkija ir kur paskanauti Krokuvoje!


KOMENTARAI:


IŠBANDYKITE: