patarimai

TOP netradicinės ir labai lankytinos vietos Varšuvoje

VMGonline.lt, 2017-10-28, 7:50


Į Varšuvą – ne tik dėl persėdimo oro uoste, bet ir dėl kitų į orą pakylėjančių dalykų!

„Fotoplastikon“ – kol pasaulis neturėjo kino, jis turėjo fotoplastikoną. Tai pirmasis 3D teatras Lenkijoje, išlikęs iki šių dienų. Žmonės ateina į tamsią patalpą, atsisėda aplink didelį cilindrą ir pro akims padarytus žiūronus regi stereoskopinius, vis besikeičiančius kadrus, lydimus muzikos.

Peeping tom

A post shared by Michal Uli (@ulimichal) on

„Keret House“ – tai pats siauriausias namas pasaulyje, įspraustas tarp dviejų didžiulių namų. Vos 71 centimetro pločio name yra demonstruojama, kaip apskritai įmanoma gyventi taupiame, į aukštį išdėstytame bute.

„Łazienki Park“ – didžiausias parkas Varšuvoje yra tinkamas pasivaikščiojimams, pasiplaukiojimams ir nuotykiams bandant surasti čia gyvenančius povus.

A post shared by Alina Żyła (@aliina00000) on

„Makutra“ – tai miela parduotuvė, kurią renkasi visi vakarietiško dizaino pavyzdžių ieškantys miestiečiai. Čia rasite nuo namų apyvokos daiktų iki virtuvės aksesuarų ir dovanų. Daugiausiai prekių atsivežama iš Prancūzijos, Italijos, Didžiosios Britanijos ir Ispanijos.

A post shared by MAKUTRA (@makutra) on

„Senses“ – istoriniame pastate įsikūręs restoranas jungia tradicinę ir modernią virtuves, kurių akcentas – kūrybiškai patiekti klasikiniai Lenkijos virtuvės skoniai.

A post shared by Я E I (@koh.rei) on


KOMENTARAI:


IŠBANDYKITE: