zmones

Taylor Swift: „Geriausia diena virtuvėje buvo tada, kai išmokau naudotis griliu“

2017-11-18, 8:00


Net jei ir nesate amerikiečių popdainininkės Taylor Swift gerbėjas, tikrai žinote, kas ji, nes ji yra visur. Radijuje, televizijoje ir socialiniuose tinkluose. Bet ką ji valgo, kad vienu metu būtų net keliose vietose, nepritrūktų jėgų ir per koncertus ant scenos neatsineštų papildomų kilogramų?

Chiclaunches.com nuotr.

Taylor neleidžia sau tinginiauti jau nuo pat ryto. Pusryčiams ji dažniausiai išsikepa grikių blynelių su kumpiu, parmezanu ir keptu kiaušiniu bei išgeria stiklinę apelsinų sulčių. Jei keptas kiaušinis ir kelia kiek įtarimų, to neturėtų būti. Sveikos mitybos dainininkė laikosi nuo pirmadienio iki penktadienio: per savaitę ji suvalgo daug salotų, jogurto, sumuštinių, vengia gėrimų su cukrumi. Išmušus savaitgaliui, anot merginos, ji leidžia valgyti sau tai, ką protas kužda esant nesveika sveikatai. Dažniausiai tai paprastas maistas, pavyzdžiui, pica, dešrainiai, gigantiški sausainiai.

Foodnetwork.com nuotr.

Tuo metu, kai Taylor nekoncertuoja, ji ypač mėgsta kepti ir tai daro nuo mažumės, kai vaikystėje virtuvėje padėdavo mamai. Kadangi jos „Instagram“ įkeltos kepinių nuotraukos saulukė didžiulio dėmesio, ji nevengia pasidalyti ir savo receptais. Dainininkė yra prasitarusi, kad jos favoritas – „chai“ cukraus sausainiai su cinamoniniu glaistu bei moliūgų duona, kurią kepa artimiesiems per žiemos šventes. Didžiausiu nušvitimu virtuvėje ji laiko dieną, kai išmoko naudotis griliu – taip pažengusi ji mėgsta gaminti mėsainius, kepti skirtingai marinuotą vištieną, morkas, brokolius.

Pinterest.com nuotr.

Tarp mėgstamiausių jos produktų patenka batatai, vanduo (nes per dieną išgeria dešimt jo buteliukų), kiaušiniai, kumpis ir vištiena iš delikatesų parduotuvės, kad visuomet svečiui galėtų sutepti sumuštinį, dietinė kola, apelsinų sultys, parmezanas. Savo keliones ji panaudoja ir kulinarinei medžioklei. Dainininkė mėgsta parvežti unikalių lauktuvių, tarkim, spanguolių balzaminio acto iš Vokietijos. O kava? Labiausiai jai patinka „Starbucks“ sezoninės kavos, tad ji be abejonės rinktųsi moliūginę latę.

Instagram.com nuotr.

KOMENTARAI:


IŠBANDYKITE: