naujienos Naujienos

Smaližiams teks palaukti: desertų festivalio spalį nebus

VMGonline.lt, 2018-05-23, 18:30


Balandžio pabaigoje VMGonline.lt pasidalijo informacija apie pirmąjį tarptautinių desertų festivalį nuodėmingu pavadinimu „Guilty“ (liet. kaltas, nuodėmingas). Tačiau prieš porą dienų socialiniame tinkle pamatėme, jog visų saldumynų mylėtojų dėmesį prikaustęs renginys buvo pašalintas. Kodėl?

 

 

 

Renginį kartu su Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacija organizuojančios UAB „Saldi drama“ vadovė Daiva Labunskienė telefonu komentavo, kad „Facebook“ paskelbtas viešas renginys buvo pašalintas, nes keičiasi jo data. Tiesa, kaip tiksliai keičiasi, žinių kol kas nėra: „Ištrynėme tą eventądėl to, kad keičiame renginio datą. Tiesiog mūsų užsienio partneriai nespėja. Kol kas dar neaišku – galbūt perkelsime į kitus metus.“ Paklausta, kada turėtų paaiškėti konkreti naujoji data, D. Labunskienė atsakė, kad tiksliai kol kas negali atsakyti, tai bus aišku „keleto mėnesių eigoje“.

Tomo Preikšos nuotr.

VMGonline.lt anksčiau rašė, kad tarptautinis desertų festivalis vyks spalio 6–7 d. „Litexpo“ parodų rūmuose. Organizatorių teigimu, renginyje turėjo susirinkti šimtai desertų gamintojų, o lankytojų – per 12 tūkst. Toks renginys turėjo būti ne tik pirmasis Lietuvoje, bet ir didžiausias Vidurio Europoje.


KOMENTARAI:


IŠBANDYKITE: