inerjeras

Šlovė dubenėliams: naujausios virtuvės indų tendencijos

Agnė Pačekajė, 2018-04-04, 18:50


Azijietiškam maistui užkariaujant restoranų ir namų virtuves keičiasi ir indų, iš kurių valgome maistą kasdien, koncepcija. Su ja susipažinti lengviausia nagrinėjant naująją „iittala“ Teema Tiimi kolekciją, kuri pateikia naują, patrauklią šiuolaikinio valgomojo stalo versiją.

„iittala“ nuotr.

Naujas kampas

Užtenka kartą paimti „Teema Tiimi“ dubenėlį į rankas, kad savęs paklaustum: „Kur šie indai buvo anksčiau? Kodėl aš jų dar neturiu savo virtuvėje?“ Ir iš tiesų, kodėl? Juk „Teema Tiimi“ indai tokie pritaikomi ir patrauklūs, ištikimi nesenstančiai paprastumo ir funkcionalumo filosofijai, o dabar kolekcija dar pasipildė naujomis patraukliomis formomis ir indų spalvomis.

„iittala“ nuotr.

Tai estetiškas paprastumas, į kurį jauni „iittala“ dizaineriai pažvelgė nauju kampu (kolekcijos kūrybinis procesas buvo komandos, sudarytos iš „iittala“ dizainerių ir perspektyvių jaunųjų dizaino studentų, kilusių iš Japonijos (Ai Ono), Korėjos (Kyuhyung Cho), Kinijos (Minjia Wang) ir Taivano (Yenwen Tseng), rezultatas.

„iittala“ nuotr.

Azijos ambasadoriai

„Maisto dubenėliuose“ tendencija, kelionės į tolimus kraštus, greitas gyvenimo tempas į šiuolaikinį valgomąjį atneša naujas taisykles, kurios nuolat keičiasi ir prisitaiko prie išaugusių vartotojų poreikių. Esate miso sriubos gerbėjas? Dievinate rameną? Panirote į karių gamybą? Ypač universalus, su begalinėmis derinių galimybėmis „Teema Tiimi“ asortimentas patenkina visus besikeičiančių mitybos įpročių ir maisto kultūros poreikius, o ypač tuos, kurie susiję su azijietiško maisto banga, nuo kelio šluojančia visus anksčiau karaliavusius konkurentus. Tiesa, klasikinė avižinių dribsnių košė „Teema Tiimi“ dubenyje jausis ne ką prasčiau. Kaip ir desertas ryžiams skirtame dubenėlyje. Viskas priklauso tik nuo jūsų fantazijos.

„iittala“ nuotr.

„iittala“ nuotr.

Funkcijų gausa

Tobulėjančios technologijos ir greitėjantis gyvenimo tempas mus priverčia sugebėti atlikti begales darbų, apie kuriuos net nesapnavo mūsų seneliai. Tokie pat aukšti reikalavimai keliami ir indams, iš kurių valgome. „Teema Tiimi“ – tobulas daugybės funkcijų, tenkančių vienam indui, pavyzdys.

„iittala“ nuotr.

Induose galite ruošti maistą, naudoti juos orkaitėje. Kiekvienas kolekcijos gaminys yra tinkamas patiekalų serviravimui, maisto laikymui, netgi šaldymui.

„iittala“ nuotr.

„iittala“ nuotr.

Maksimaliai pritaikomi

Superestetiški, modernūs, tačiau neįmantrūs „Teema Tiimi“ indai tinka įvairiausiems patiekalams serviruoti tiek kasdienėmis, tiek ypatingomis progomis – nuo romantiškos vakarienės žvakių šviesoje iki vaikų gimtadienių ar didelio ir valgiais nukrauto draugų susiėjimo. Jie – tarsi prabangus molis, iš kurio ne tik patyręs, bet ir pradedantis dekoratorius gali ant stalo sukurti šedevrą bet kuriuo metų laiku, bet kuriems poreikiams.

„iittala“ produkcijos galite įsigyti Ginalasinterjeras.lt


KOMENTARAI:


IŠBANDYKITE: