zmones

Simonai Burbaitei vasara asocijuojasi su močiutės blynais

Ieva Virpilaitytė, 2017-06-04, 9:30


Birželio 1-ąją, žurnalo „AŠ Ikona“ gimtadienio ir naujojo numerio pristatymo dieną, būrys Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždžių džiaugėsi pagaliau prasidėjusia vasara ir po rytinio lietaus vakare išlindusia saule. Ta proga nesinorėjo kalbėtis apie nieką kitą, kaip apie kažką vasariško, gaivaus ir neįpareigojančio. Prie VMGonline komandos stabtelėjusi tinklaraštininkė, modelis ir knygų autorė (debiutas pasirodys jau kitą savaitę) pripažino, kad apie maistą kalbėti jai visuomet malonu, o juk ši tema labai svarbi vasarą, kai nesinori persivalgyti, tačiau skaniai pavalgyti atsiranda daugiau būdų dėl šiltojo sezono daržo gėrybių.

Simona, paklausta, koks gi yra jos TOP vasaros patiekalas, minutę sudvejojo: „Juk jų tiek daug!“ Tačiau nieko nelaukusi mergina atsakė, kad vasaros skonis jai be abejonės yra močiutės kepti blynai su uogomis: „Vasaras vaikystėje leisdavau pas senelius, močiutė mane kas rytą lepindavo pačios keptais blynais. Kadangi darže augo daugybė sultingų braškių, serbentų ir kitų uogų, blynus gardindavau būtent jomis.“ Simona pripažino, kad niekada nėra valgiusi skanesnių braškių nei močiutės ir kad šios uogos yra būtinas vasaros atributas.

Vasara neįsivaizduojama be gaiviųjų gėrimų. Dažnas juos renkasi gazuotus, pilnus cukraus. Tačiau modeliai retai piktnaudžiauja tokiais dalykais, todėl paprašėme Simonos išduoti, kuo gi ji vasaros metu gaivinasi. Simona atskleidė, kad jai ne tik vasarą, bet visus metus, labai patinka trintų vaisių kokteiliai (angl. smoothies). „Šiems kokteiliams nuolat ieškau naujų receptų, naudoju migdolų, sojų, ryžių pieną, įvairias daržoves. Bandau naujas kombinacijas, kurios vasaros metu ne tik atgaivina, bet ir suteikia soties“, – pasakoja mergina. Be to, ji pripažįsta, kad reta kombinacija pavirsta į prastą kokteilį, todėl receptais galima lengvai improvizuoti – be jokios baimės, kad nepavyks.

Kalbėdamiesi su Simona norėjome išsiaiškinti jos mėgstamiausią terasą valgyti – juk vasarą namuose sėdėti norisi mažų mažiausiai. Simona mus nustebino atsakymu, mat tikėjomės jos mėgstamos terasos Vilniuje, o buvome supažindinti su nauju restoranu „Fransua terassa“ Užutrakio dvare. „Tai – pats naujausias mano atradimas, – sako Simona. – Maistas ten nuostabus, o vaizdas – tuo labiau. Tai visiškas mano šios vasaros topas.“


KOMENTARAI:


IŠBANDYKITE: