#304

Varškėčiai be miltų


20 minučių
20 varškėčių
Lengvas


Rekomenduojame:

Virtuvės kombainas „Philips Avance“

Šis virtuvinis kombainas iš „Philips Avance“ kolekcijos yra universalus sprendimas jūsų virtuvei. Naujoviškas metalinis minkymo kablys, galingas 1000 W variklis; 7 greičių nustatymai ir pulsinis režimas geriausiam valdymui; naujoviškas metalinis minkymo kablys imituojantis minkymo ranka judesius, todėl tešla puikiai suminkoma ir be gumulų. 4 l metalinis indas talpina iki 1 300 g tešlos, o metalinis minkymo kablys, plaktuvėlis ir plaktuvas lengvai užfiksuojami vienu pasukimu. Kiti kombaino priedai: lengvai tvirtinamas virtuvės kombaino indas su diskais įvairių produktų nuo daržovių iki riešutų pjaustymui, kapojimui, smulkinimui ar pjaustymui šiaudeliais; savaiminio tiekimo mėsmalė ir minkštų ir citrusinių vaisių sulčiaspaudė.
.
Gaminti dar niekada nebuvo taip lengva.
www.philips.lt

Ingredientai:

1 kg varškės
4 kiaušinių
100 g cukraus
80 g kukurūzų miltų
1 šaukštelio kepimo miltelių
1 citrinos žievelės
1 vanilės ankšties
15 g sviesto arba kokosų sviesto (kepti)
kukurūzų miltų (varškėčiams apvolioti)

PARUOšIMO BŪDAS:

1. Į virtuvinio kombaino indą sudėkite varškę, cukrų, vanilės sėklas, nutarkuotą vienos citrinos žievelę. Viską gerai išmaišykite.

2. Suberkite visus sausus ingredientus ir vėl gerai išmaišykite.

3. Išskirstykite tešlą vienodo dydžio gabaliukais (maždaug 20 vnt.) ir tarp delnų suformuokite lygius, apvalius rutuliukus. Kad dirbti būtų lengviau, sudrėkinkite rankas vandeniu.

4. Apvoliokite varškėčius iš visų pusių kukurūzų miltuose.

5. Įkaitinkite keptuvę ir ištirpinkite joje sviestą arba kokosų sviestą, apkepkite varškėčius iš vienos pusės. Kai viena pusė gražiai parus, apverskite kitą pusę.

6. Uždenkite keptuvę dangčiu, šiek tiek sumažinkite ugnį ir kepkite, kol iškeps – apie 7–8 minutes.IŠBANDYKITE: