#1441

Kvapnus varškės pyragas


70 min.
6-8 asm.
Lengvas


Rekomenduojame:

„Electrolux Expressionist“ išlietasis virtuvės kombainas

Išlietasis „Expressionist“ virtuvės kombainas – įnoringiausius poreikius išpildantis komplektas, į kurį įeina du 5,7 l talpos dubenys, plaktuvas, profesionalus „TruFlow“ tešlos maišymo kablys, plokščias metalinis plaktuvas ir plokščias silikoninis plaktuvas.

Maisto gaminimą palengvins platus 10 greičių diapazonas, taigi kombainas sėkmingai pasitarnaus gaminant bet kokį patiekalą – nesvarbu, ruošiama tešla duonai, pyragui ar tiesiog reikia suplakti kiaušinius. Kombaine veikia „Easy-to-use OneClick“ sujungimo sistema, todėl visus antgalius galima pakeisti vienu paspaudimu.

Ingredientai:

120 g sviesto
120 g DANSUKKER nerafinuoto cukranendrių cukraus
40 g kakavos
150 g miltų
1 šaukštelio kepimo miltelių
50 ml vandens
Varškės masei:
400 g varškės
2 šaukštų DANSUKKER miltelinio cukraus
1 kiaušinio
1 šaukšto miltų
1 šaukšto cukruotų imbierų
100-120 g apelsinų džemo
1 šaukšto krakmolo
Pabarstams:
50 g sviesto
50 g DANSUKKER nerafinuoto cukranendrių cukraus
50 g migdolų
50 g miltų

PARUOšIMO BŪDAS:

  1. Sudėkite šaltą sviesta į kombainą, berkite DANSUKKER nerafinuotą cukranendrių cukrų, kakavą, miltus,. Kepimo miltelius ir viską susmulkinkite iki smulkių kruopelyčių. Įpilkite vandens ir greitai užminkykite tešlą. Ilgai neminkykite, tik kad susijungtų.
  2. Varškės masei sudėkite į trintuvo indą varškę, DANSUKKER cukraus miltelius, 1 kiaušinį ir miltus. Viską sutrinkite. Smulkiai supjaustykite imbierus ir įmaišykite į varškę.
  3. Apelsinų džemą sumaišykite su krakmolu.
  4. Pabarstams kelis riešutus atidėkite, likusius produktus suberkite į kombainą ir sutrinkite iki smulkių trupinių.
  5. Į formą išklotą kepimo popieriumi sudėkite kakavinę tešlą, patepkite apelsinų džemo įdaru, uždėkite varškės įdarą ir užberkite pabarstus. Atidėtus migdolus stambiai sukapokite ir užberkite ant viršaus.
  6. Kepkite apie 45 min. iki 180°Cįkaitintoje orkaitėje. Išimkite, aušinkite formoje 15 min, o po to atvėsinkite ant grotelių.
Raktažodžiai:


IŠBANDYKITE:


No items found