#140

INDIŠKA SRIUBA SU LĘŠIAIS (aštri)


50 minučių
6 porcijos
Lengvas


Rekomenduojame:

RANKINIS MAIŠYTUVAS „Electrolux“

Galingas „Electrolux“ rankinis maišytuvas, kuriame įmontuotas 800 W variklis, o intuityvaus valdymo „SpeedTouch“ mygtukas leidžia lengvai valdyti – kuo stipriau spausite, tuo didesnė galia bus naudojama. Prie maišytuvo pridėtas 1000 ml kapoklis leis sukapoti didelius mėsos, žuvies, riešutų ar daržovių kiekius.

Nemaloniausia, kai smulkinant produktus, apsitaškoma. Naudojant šį įrenginį, to nenutiks, nes smulkintuvo antgalio apatinėje dalyje sumontuotas bangos formos ašmenų apsauga.

 

www.philips.lt

Ingredientai:

200 g virtų lęšių
2 ropinių svogūnų
3 šaukštų aliejaus
2 morkų
50 g sviesto
2 skiltelių česnako
2 šaukštų kario
2 šaukštų kumino
2 šaukštų grūstų kalendrų
1 šaukšto kardamono
1 aitriosios paprikos
2 cm dydžio šviežio imbiero gabalėlio
2 šaukštų cukraus
2 indelių (po 425 g) konservuotų pomidorų savo sultyse
1 l daržovių sultinio druskos
6 šaukštų natūralaus jogurto
šviežių kalendrų lapelių
 
PRIETAISAS
virtuvės kombainas „Philips Avance“

Šis virtuvinis kombainas iš „Philips Avance“ kolekcijos yra universalus sprendimas jūsų virtuvei. Naujoviškas metalinis minkymo kablys, galingas 1000 W variklis; 7 greičių nustatymai ir pulsinis režimas geriausiam valdymui; naujoviškas metalinis minkymo kablys imituojantis minkymo ranka judesius, todėl tešla puikiai suminkoma ir be gumulų. 4 l metalinis indas talpina iki 1 300 g tešlos, o metalinis minkymo kablys, plaktuvėlis ir plaktuvas lengvai užfiksuojami vienu pasukimu. Kiti kombaino priedai: lengvai tvirtinamas virtuvės kombaino indas su diskais įvairių produktų nuo daržovių iki riešutų pjaustymui, kapojimui, smulkinimui ar pjaustymui šiaudeliais; savaiminio tiekimo mėsmalė ir minkštų ir citrusinių vaisių sulčiaspaudė.
.
Gaminti dar niekada nebuvo taip lengva.
www.philips.lt


PARUOšIMO BŪDAS:

1. Svogūnus supjaustykite šiaudeliais ir pakepinkite įkaitintame aliejuje su sviestu. Suberkite smulkintas morkas ir kepkite, kol daržovės suminkštės. Suberkite smulkintą aitriąją papriką, cukrų ir prieskonius. Truputį pakepinkite. Tada supilkite pomidorus ir sultinį. Troškinkite ant lėtos ugnies apie 40 min. Paskaninkite druska ir smulkintu imbieru.

2. Sriubą sutrinkite rankiniu maišytuvu iki vientisos masės.

3. Patiekite su virtais lęšiais, jogurtu ir šviežiomis kalendromis.IŠBANDYKITE: