#570

Avietiniai putėsiai


Gaminimas 10 min. Zzzz 1 val.
4 asmenims
Lengvas


Rekomenduojame:

„Philips Daily Collection“ plaktuvas

Šis „Philips Daily Collection“ plaktuvas padeda pagaminti skanius konditerijos ar kulinarijos gaminius visai šeimai. Jo galingas, bet tyliai veikiantis 400 W variklis ir 3 greičiai lengvai ir greitai išplak, suminko, sumaišo. Nerūdijančio plieno plaktuvėlių ir tešlos kablių pagalba apdorosite net ir sunkiausiai įveikiamą tešlą. Gaminti dar niekada nebuvo taip lengva.

www.philips.lt

Ingredientai:

1 pakelis Dr. Oetker aviečių želė

Dr. Oetker želė – net 8 rūšių, puikaus skonio ir sodrios spalvos.


400 ml vandens
250 ml plakamosios grietinėlės
Aviečių patiekti
Dr. Oetker cukrinių širdelių papuošti

Dr. Oetker cukrinės širdelės – širdelės formos pabarstukai, puikiai tinkantys dekoruoti ledus, pyragaičius bei kitus desertus.


PARUOšIMO BŪDAS:

1. Užvirinkite vandenį, nukaiskite ir į karštą vandenį supilkite D. Oetker aviečių želė pakelio tūrinį. Labai greitai išmaišykite, kad neliktų neištirpusios želatinos. Paruoštą tirpalą ataušinkite, pastatykite į šaldytuvą, bet nuolat stebėkite, kad smarkiai nesustingtų.

2. Konsistencija turi būti kaip skystos grietinės – tiršta, bet ją dar galima pilti.

3. Kai pastebėsite, jog želė pusiau apstingo, plakite želė, kol pradės darytis šviesiai rožinė puri masė. Tuomet supilkite grietinėlę ir plakite, kol išsiplaks grietinėlė.

4. Supilstykite desertą į desertui skirtus indus. Patiekite pabarstę Dr. Oetker cukrinėmis širdelėmis ir šviežiomis avietėmis.IŠBANDYKITE: