patarimai

Raudoni atspalviai interjere

Agnė Pačekajė, 2016-11-08, 7:55


Sakoma, kad gerų dalykų verta pradėti laukti kuo anksčiau. Štai kodėl „iittala“ ragina jau dabar mintimis ruoštis Kalėdoms ir pamažu galvoti, kaip papuošti namus gražiausioms metų šventėms, interjerą pripildyti madingiausiais sezono atspalviais ir namams suteikti vien žiemai būdingo jaukumo.

itala raudona lekste

KARALIŠKA RAUDONA
Ši spalva – artėjančių švenčių karalienė. Net nepastebėsite, kaip ja nusidažys parduotuvių vitrinos, vaikų piešiniai ir mūsų namai. Prie raudonos spalvos detalių rankas ties net tie, kurie interjere ar dekoruodami stalą mėgsta santūrumą. Lengviausias būdas pasiduoti švenčių dvasiai – papildyti savo kolekciją šiuo metu į asortimentą sugrįžtančiais „iittala“ raudonos spalvos „Taika“ ir „Teema“ indais.

spanguoles

SPANGUOLĖS ANT STALO
Spanguolių raudonumo „Kastehelmi“ stiklo gaminiai – dar viena puiki idėja interjerą pripildyti švenčių jaukumo. Galite juos drąsiai naudoti norėdami netradiciškai patiekti patiekalus, įvairiausiems desertams, uogoms, riešutams, papuošalams, raktams, įvairiems smulkiems buitiniams rakandams susidėti ar tiesiog kaip interjero detalę. Pasitelkite vaizduotę ir nebijokite netradicinių sprendimų!

zvakes

ŠILUMA IŠ UGNIES
Tegul tamsą už lango nugali maloniai mirganti žvakės šviesa. Galite rinktis skaidrias arba matines „Ultima Thule“ kolekcijos žvakides ir džiaugtis arba ryškia, arba paslaptingai prislopinta žvakės šviesa.

Šiuos ir kitus „iittala“ gaminius galite įsigyti ginalasinterjeras.lt

iittala-200px


KOMENTARAI:


IŠBANDYKITE: