naujienos Naujienos

Pranešame pirmieji: paaiškėjo, kas bus naujasis viešbučio „Pacai“ restorano šefas

VMGonline.lt, 2018-04-09, 15:00


Praėjusią savaitę pabaigę su naujienomis apie užsidariusį Vilniaus senamiestyje esantį modernios italų virtuvės restoraną, šią pradedame pozityviomis naujienomis. Jau žinome, kas bus gegužės mėnesį atsidarysiančio 5 žvaigždučių viešbučio „Pacai“ braserijos ir baro šefas. Dėmesio, tai – Lietuvoje ne vienerius metus gyvenantis šefas Mickey Bhoite.

Kaip VMGonline.lt teigė „Nord Food Republic“ atstovai, ne vienerius metus Lietuvoje gyvenantis šefas buvo pasirinktas dėl savo aistros Lietuvos ir Baltijos regiono virtuvėms, taip pat dėl ilgametės patirties dirbant panašiuose restoranuose.

Šefas Mickey Bhoite. Asmeninio albumo nuotr.

Naujasis „Pacai“ viešbučio restoranų virtuvės šefas turi 25 metus darbo stažo, yra dirbęs ne viename pasaulyje žinomame restorane, be to, jam nėra svetimi viešbučių (Bombėjuje esantis „The Leela Palace“, Las Vegaso „Bellagio“) restoranai. Lietuvoje savo aistra kulinarijai M. Bhoite dalijosi su restoranų „IDW Esperanza Resort“ ir „Renaissance“ svečiais.

„Pasiūlymą tapti viešbučio „Pacai“ restoranų šefu gavau vos tik nusprendęs palikti „Renaissance“ restoraną. Be galo džiaugiuosi galėdamas prisijungti prie naujo ir įdomaus restoranų projekto Vilniuje“, – komentavo M. Bhoite.

Viešbučio „Pacai“ vizualizacija.

Jau visai netrukus, gegužę, viešbutyje duris atvers braserija „14 Horses“, veiksianti senosiose buvusiose dvaro arklidėse, ir baras „Sofija“, kurio pavadinimas parinktas, nes čia gyveno Sofija Tyzenhauzaitė, kuri mėgo rengti įspūdingus vakarėlius ir savo svetingumu žavėjo ne vieną. Anot atstovų, meniu bus įkvėptas Baltijos šalių ir Naujosios Šiaurės virtuvės. Maistas bus sezoniškas, paremtas kruopščiai atrinktų vietinių tiekėjų bei ūkininkų produkcija.

„Šiuo metu ruošiame meniu – braserijai, barui, maisto užsakymui į viešbučio kambarius bei renginiams. Ketiname išvien dirbti su vietiniais ūkininkais ir tiekėjais. Tikimės, kad mums pavyks sukurti įdomų bei gyvą restoraną ir barą, kurie pritrauks tiek vietinius, tiek užsienio svečius“, – pasakojo restorano šefas.

VMGonline.lt primena, kad praėjusiais metais, spalio mėnesį, „Nordic Food Republic“, kuriai taip pat priklauso Vilniaus restoranai „Dublis“ ir „NORD“, pasirašė sutartį su viešbučiu „Pacai“ dėl maitinimo įstaigų atidarymo.


KOMENTARAI:


IŠBANDYKITE: