zmones

Penelopė Kruz: „Valgau kaip tikra ispanų moteris“

VMGonline.lt, 2017-12-02, 7:55


Jei naujame filme išvydę seniai matytą aktorę puolate ieškoti jos raukšlių ir priaugtų kilogramų, tuo visuomet teks nusivilti žiūrint kino juostas su ispanų aktore Penelope Kruz. Moteris niekuomet neslėpė, kas jai vos per 4 mėnesius labiausiai padėjo sugrįžti į senas vėžes pagimdžius savo pirmagimį – tai Viduržemio jūros dieta.

Penelopė pripažįsta, kad valgo kaip tikra ispanų moteris ir dievina ispanišką maistą, o Viduržemio jūros dietą labiausiai mėgsta dėl to, kad pagal ją valgomas maistas yra ne tik sveikas, bet ir skanus. Ispanė dievina mangus, ruduosius ryžius, bet nevalgo kiaulienos.

Žinoma, aktorė sau leidžia ir pasukčiauti bei kartą per dvi savaites suvalgyti mėgstamo greito maisto. Dažniausiai ji lankosi Los Andžele esančioje užkandinėje „In-N-Out Burger“, kur visuomet užsisako dvigubą mėsainį su sūriu ir bulvyčių.

Penelopė nėra iš tų moterų, kurios mėgtų minti sporto salės slenkstį, ir turi savo mėgstamą būdą sudeginti kalorijas. Tai yra baletas, kuris aktorei daug įdomesnis, linksmesnis, bet tuo pačiu ir disciplinuotas bei sunkus.


KOMENTARAI:


IŠBANDYKITE: