naujienos Naujienos

Palanga atsikrausto į Vilnių: naujas restoranas „Live Square“ komplekse

VMGonline.lt, 2019-05-17, 13:00


Kaip visuomet, vasara atneša ne vieną skanią naujieną. Vilniečių akį traukiantis modernus daugiafunkcis kompleksas „Live Square“, esantis Gedimino prospekte, liepos antroje pusėje svečius pakvies į naują restoraną – jo operatoriumi tapo Palangoje veikiantis „Restoranas 4“.

Jau praėjusį rudenį imta ieškoti restorano operatoriaus, ir pasak Giedriaus Brūzgės, komplekso valdytojos „EIKA“ direktoriaus, jo atsiradimas prieš komplekso atidarymą yra didelė sėkmė. „Dar vasario mėnesį restorano ir stogo terasos operavimo sutartis buvo pasirašyta su Palangoje įsikūrusio „Restoranas 4” komanda“, – pasakoja EIKA atstovas.

Šiuo metu įrengiamos beveik 200 kv. m. restorano patalpos pirmame verslo centro aukšte bei apie 250 kv. m. plotas ant stogo terasos. „Kol kas norėtume išlaikyti intrigą ir koncepcijos paslaptį atskleisime atidarant restoraną. Bet tikime, kad sugebėsime nustebinti vilniečius bei miesto svečius pasitelkdami sėkmingą savo trijų metų pajūryje sezoniškumo standartus laužančią patirtį“, – detalėmis dalinasi Vesta Žemaitė, „Restoranas 4“ direktorė.

Tiesa, direktorė atskleidžia, kad Vilniuje atversiantis restoranas turės kitokį pavadinimą nei esantis Palangoje. Tikėtina, kad restoranas priims lankytojus liepos antroje pusėje panašiu laiku kaip ir komplekse įsikūręs „Hilton Garden Inn“ viešbutis – jame svečiai galės apsigyventi po liepos 15 d.

Šiuo metu „Live Square“ baigiami paskutiniai darbai. Kompleksas turėtų atsidaryti birželio mėnesį, o vasaros pabaigoje imti visiškai funkcionuoti. Klientai, įsigiję butus komplekso gyvenamojoje dalyje, taip pat gyvena įkurtuvių rūpesčiais, o neparduotų butų komplekse liko vos 5.

Pernai vasarą VMGonline.lt apsilankė Palangoje esančiame „Restorane 4“: Vieta, kur padavėjai laiko egzaminą, ir sužinosite, kas bus, jei Benedikto kiaušinį uždėsite ant lazanijos


KOMENTARAI:


IŠBANDYKITE: