naujienos Naujienos

Oro uoste šefą sustabdė dėl neįprasto bagažo: viduje – piranijos!

Dalia Jurgelaitytė, Pixabay.com ir Stocksnap.io nuotr., 2019-05-14, 7:50


Ar kada pagalvojote, kuo skiriasi virtuvės šefo ir įprasto keleivio bagažas? Skirtumas dar ir koks. Los Andželo oro uoste virtuvės šefas Virgilio Martinezas buvo sulaikytas dėl to, kad savo krepšyje turėjo 40 vakuume įpakuotų piranijų! Žinoma, ne gyvų. Tai nustebino ir oro uosto patikros darbuotojus, kurie šefą sulaikė, rašo Finedininglovers.com.

Oro uosto darbuotojai jauną šefą sulaikė penkioms valandoms – tiek laiko šefui užtruko išaiškinti, ką jis darys su egzotiškomis žuvimis, po to jis buvo paleistas. Taigi, pagaminti piranijas renginyje jam pavyks.

Gerai žinomas modernios perujietiškos virtuvės atstovas pripažino, kad tai nebuvo pirmas kartas, kai jam teko skraidinti ne visai įprastus produktus. V. Martinezui dažnai tenka susidurti su muitinės darbuotojais, tačiau visuomet pavyksta paaiškinti priežastis – neįprasti produktai reikalingi degustacinėms vakarienėms, kitiems gastronominiams renginiams. Šįsyk taip paprasta nebuvo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LA FOOD BOWL (@lafoodbowl) on

Piranijas šefas norėjo paruošti mėnesį vykstančiame Los Andželo „Food Bowl“ maisto festivalyje. Amazonėje įprasta šią žuvį žvejoti ir naudoti maistui. Todėl šefas nusprendė pamėginti jų atgabenti ir į Los Andželą. Jis pats teigia, kad piranijos – tiesiog žuvys, kitaip nei tiems, kurie jas sieja su plėšrūnėmis iš filmų.


KOMENTARAI:


IŠBANDYKITE: