99-skaniausios-vietos-baltijos-salyse

Nekantravote? Žvilgsnis į vidų – pavartykite skaniausių Baltijos šalyse vietų gidą

VMGonline.lt, 2018-04-24, 18:30


Praėjusią savaitę VMG komanda oficialiai paskelbė apie naujo gastronominių kelionių gido pasirodymą ir atskleidė sąrašą vietų, kurios atsirado naujausiame „99 Places of Taste in The Baltics“. Ši knyga – tai reportažai iš skaniausių ir įdomiausių restoranų, kavinių ir barų Baltijos šalyse. Puiki dovana tiek verslininkui, tiek keliautojui su kuprine. Dar svarstote? Ta proga kviečiame pavartyti ir apsispręsti.

Anglų kalba parengtoje knygoje, kuri pernai buvo pripažinta Sėkmingiausia Lietuvos metų turizmo iniciatyva, kiekvienai iš trijų šalių atstovauja po 33 vietos, išsiskiriančios savo koncepcija, požiūriu į maistą, aptarnavimu, interjeru. VMG nesiekė į vieną vietą surinkti prabangiausių restoranų – leidinyje pažymėti visų vietų kainų lygiai, suskirstyti į tris dalis.

Nešališkame gide visos vietos išvardytos pagal abėcėlę, ne pagal reitingą. Antrą kartą pasirodęs leidinys papildytas 30 naujų vietų. Svarbu pabrėžti, kad visos knygoje aprašytos vietos VMG komandos buvo aplankytos mažiausiai tris kartus. Du kartus slapta, tik trečiąjį kartą oficialiai prisistatant atstovams su prašymu aprašyti ir fotografuoti pasirinktą restoraną.

Knygą „99 Places of Taste in the Baltics“ galite įsigyti ČIA.


KOMENTARAI:


IŠBANDYKITE: