99-skaniausios-vietos-baltijos-salyse

Knyga apie skaniausias vietas Baltijos šalyse – pasaulinių apdovanojimų viršūnėje

VMGonline.lt, 2018-06-04, 7:50


„Virtuvės mitų griovėjų“ (VMG) kelionių gidas „99 Places of Taste in the Baltics“, prieš metus tapęs sėkmingiausia Lietuvos turizmo metų iniciatyva, gegužės pabaigoje pasauliniuose kulinarinių leidinių apdovanojimuose užėmė trečią vietą.

Kulinariniais Oskarais tituluojamų „World Gourmand Cookbook Awards“ komisija nusprendė, kad tai – vienas geriausių šių metų leidinių, pristatantis Rytų Europos virtuvę. Kiti TOP 3 leidiniai atstovauja Slovakijos, Slovėnijos ir Lenkijos virtuvėms.

„Mes visada didžiavomės, kad esame iš Lietuvos ir galime nešti žinią pasauliui apie mūsų regiono kūrybišką polėkį. Šis gidas pristato Baltijos šalis pirmiausia mums patiems, o tada – jau visam pasauliui. Džiaugiamės, kad mūsų projektą įvertino ir apdovanojimuose, kuriuose dalyvauja stipriausi pasaulio leidėjai ir kulinariniai vardai“, – sako VMG idėjinis lyderis Alfas Ivanauskas, kurio knyga „Play, Cook, Kiss: Culinary Tricks“ šiuose apdovanojimuose įvertinta kaip viena geriausių Europoje kulinarinių TV laidų vedėjų knygų.

Šiemet pasirodė gido „99 Places of Taste in the Baltics“ atnaujintas leidimas, kurį jau galima įsigyti visose prekybos vietose.

„Restoranų rinka yra dinamiška: vienos vietos užsidaro, kitos – atsidaro. Todėl su komanda vėl keliavome po Baltijos šalis ir gidą papildėme 30 naujų vietų. Norime savo skaitytojams rekomenduoti geriausius iš geriausių, nes šis gidas jau tapo populiaria verslo dovana. VMG komanda, kaip visada, derina naudingą, praktišką informaciją ir stilingą jos pateikimą“, – džiaugiasi A. Ivanauskas.

Pasak jo, dažnai Baltijos šalių atstovų klausiama, kada pagaliau kažkuris iš mūsų restoranų gaus „Michelin“ žvaigždę. A. Ivanausko nuomone, svarbu kalbėti visam pasauliui apie tai, kuo mūsų regionas didžiuojasi.

„Kaip restoranui išpopuliarėti pasaulyje? Patekti į tokį gidą kaip „99 Places of Taste in the Baltics“, kuris įvertinamas pasauliniu mastu ir gauna dėmesio iš viso kulinarinio pasaulio. Neabejotinai tokia informacija pasiekia ir „Michelin“ inspektorius, ieškančius naujų vietų. Būtent toks yra mano planas ir tikslas – tikiu, kad pirmą žvaigždę vienas iš Baltijos šalių restoranų tikrai gaus“, – sako A. Ivanauskas.

Knygą „99 Places of Taste in the Baltics“ galite įsigyti ČIA.


KOMENTARAI:

  • Zane Videjus : 2018 06 07 - 21:30

    Riga, Lāčplēša street 16-10


IŠBANDYKITE: