naujienos Naujienos

Kitą savaitę vykstantis festivalis kviečia atrasti virš 800 kavos veidų

VMGonline.lt, 2019-01-31, 15:00


Vasario 8–10 d. menų fabrike „Loftas“ kvepės kava, jos bus labai daug ir pačiomis netikėčiausiomis formomis: sostinės gyventojus ir svečius susitikti kviečia didžiausias Baltijos šalyse kavos festivalis „Vilnius Coffee Festival 2019“.

Pasak vieno iš renginio organizatorių Nido Kiuberio, šių metų festivalio šūkis „Atrask 800 kavos veidų“ siūlo lankytojams dar drąsiau ragauti, pažinti ir mėgautis šviežiausia, daugiau nei 20-ies kavos skrudintojų, rūšinės kavos pardavėjų ir rinktinės kavos importuotojų siūloma kavų, kavos gėrimų ir netgi vandens su kofeinu įvairove. Kava savyje talpina daugiau nei 800 poskonių, tad bent dalį jų bus galimybė atrasti festivalio metu.

Organizatorių nuotr.

Pranešime spaudai rašoma, kad vienas pagrindinių festivalio akcentų – trys kavos čempionatai, kurių nugalėtojai Lietuvai atstovaus pasauliniuose Kavos ruošimo („Barista“), Piešimo pieno puta („Latte Art“) ir Kavos ragavimo („Cup Tasting“) čempionatuose. Galimybė sudalyvauti šiose kavos pasaulio olimpiadose dažnam baristai tampa didžiausios svajonės išsipildymu.

Kad festivalio lankytojui būtų lengviau suprasti, kaip gimsta jo mėgstamas kavos puodelis ir kiek preciziškumo bei širdies jis reikalauja, bus galima išbandyti patiems ir bent trumpam tapti barista.

„Praėjusiais metais pajautėme, kad festivalio lankytojams norisi ne tik paragauti kavos, bet ir patiems išbandyti ir pajausti, kaip ji ruošiama. Tad šiemet kartu su gausia SCA sertifikuotų narių komanda kviesime visus norinčius atsistoti prie profesionalaus kavos aparato ir pasidaryti puodelį mėgstamos kavos“, – vieną festivalio staigmenų atskleidžia Dovilė Baltrukėnienė, šiemet festivalį pristatančios kompanijos „Paulig“ atstovė.

Organizatorių nuotr.

Renginio metu taip pat vyks nemokami edukaciniai susitikimai, degustacijos, paskaitos, filmo „The Coffee Man“ peržiūros, kavos įkvėpimams ir atradimams skirtos knygos „Tebūnie kava“ pristatymas, praktinės dirbtuvės, kurių metu vietiniai kavos profesionalai ir svečiai iš užsienio dalinsis savo patirtimi, įžvalgomis ir naudingais patarimais apie gerąsias kavos patirtis.

Daugiau kaip 50-ies festivalio dalyvių pristatomomis naujienomis, veiklomis ir renginiais bus galima mėgautis nuo penktadienio ryto iki sekmadienio vakaro. Išsamią „Vilnius Coffee Festival 2019“ programą rasite ČIA.


KOMENTARAI:


IŠBANDYKITE: