naujienos Naujienos

Išmokite virti kiaušinį „marškinėliuose“ vos per tris minutes

VMGonline.lt, 2018-08-10, 13:00


„Virtuvės mitų griovėjų“ (VMG) komanda nuo birželio 21 d. siūlo unikalią galimybę – nemokamai tobulinti savo kulinarinius įgūdžius žiūrint svetainėje virkakademija.lt talpinamas videopamokas. Čia virtuvės paslaptimis dalijasi geriausi savo sričių profesionalai. Siūlome tuo įsitikinti patiems – gardžių idėjų tikrai netrūksta.

Šiandien dalijamės receptu, kurį turėtų išbandyti kiekvienas įvairių patiekalų iš kiaušinių gerbėjas. Kiaušinis „marškinėliuose“ – švelnus, paslaptingas ir prasiveržiantis kaip vulkanas.

Jums reikės:

Kiaušinių

Plataus puodo

Acto

Vandens

Plačiame puode užvirinkite vandenį su actu (1 l vandens – 15 ml acto 6 proc.). Sumažinkite kaitrą, kad vanduo ne virtų, o vos vos judėtų. Šluotele padarykite sūkurį. Kaušinį įmuškite į atskirą indą, geriausiai su snapeliu, ir atsargiai įleiskite į sūkurio centrą. Puode virkite daugiausia 2 kiaušinius vienu metu (2–4 min.). Kiaušinius išimkite kiaurasamčiu. Nusausinkite juos ant popierinių rankšluosčių, nupjaukite visas nereikalingas baltymo dalis

Norite peržiūrėti kiaušinio „marškinėliuose“ videopamoką? Spauskite ČIA.

Svarbu: visą turinį gali matyti tik registruoti vartotojai.

Ieškote daugiau galimybių tobulinti kulinarinius įgūdžius ir išbandyti gardžiausius receptus? Registracija trunka vos kelias minutes!


KOMENTARAI:


IŠBANDYKITE: