zmones

Keisčiausi Justino Bieberio įpročiai – visą maistą užgeria stikline pieno

VMGonline.lt, 2017-08-05, 7:50


Galima manyti, kad merginų numylėtinis ir „Belieberių“ judėjimo vadas kanadiečių dainininkas Justinas Bieberis suaugo tada, kai nusimetė rūbus ir tapo „Calvin Klein“ reklaminės kampanijos veidu. Išraiškingas pilvo presas pats išprovokavo domėjimąsi dainininko mityba.

Viename pirmųjų interviu Justinas pripažino, kad visada buvo sportiškas ir ypač prie to prisidėjo nuo vaikystės žaistas ledo ritulys. Paviešintos dainininko mitybos taisyklės buvo gana aptakios: gerti daug vandens, valgyti daugiau pilno grūdo produktų, daugiau užkandžiauti, valgyti daugiau vaisių nei gerti sulčių. Dainininkas sportuoja 5 kartus per savaitę, o viena treniruotė trunka 40 minučių, tai leidžia jam mėgautis ir ne tokiu sveiku maistu.

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Playing poker with sour patch kids A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Po metų, kai dainininkas pasiskelbė tapęs veganu, Justino „Instagram“ paskyros tyrėjai darė išvadas, kad mėgstamiausias vaikino maistas yra kanadiečių tinklo „Tim Horton’s“ spurgos, kurias jis valgo kas kartą grįžęs į tėvynę, sausi pusryčiai valgomi per pusryčius, rūgštūs guminukai, spagečiai su Bolonijos padažu užgeriami stikline pieno (šis dainininko įprotis sukėlė daug diskusijų). Tai nebuvo pirmasis kartas, kai Justinas buvo apkalbamas dėl savo keistų mitybos įpročių – viešėdamas Anglijoje jis taip pat užsisakė lašišos su bulvių koše, kurią vėlgi lydėjo stiklinė pieno. Kanadiečio meilė pienui buvo visiems laikams patvirtinta, kai „Subway“ restorane Vakarų Holivude jis nusipirko sumuštinį, sausainių ir keturis buteliukus pieno.

 

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

 

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Nors rodos, kad nėra nieko, ko būtų galima pasimokyti iš chaotiškos dainininko mitybos, kiekvienas Justino apsilankymas restorane būna užfiksuotas žiniasklaidos – jai yra nutekinami dainininko sąskaitos čekiai, skaičiuojami arbatpinigiai. Kartą užsisakęs du aštrius vištienos mėsainius ir dvi porcijas bulvyčių paliko apie 110 eurų arbatpinigių.

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) onA post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Labiausiai likti sočiam dainininkui kliudo jo gerbėjai. Justinas ypač mėgsta valgyti greitojo maisto užkandinėse ir kiekvieną kartą jo pasirinktą užkandinę suuodę gerbėjai sukelia sąmyšį. Antai per koncertinį turą Australijoje dainininko prašymas suteikti jam privatumo buvo neišgirstas. Su draugais Sidnėjuje valgydamas BBQ vištieną, traškučius ir graikiškas salotas kanadietis kavinėje buvo stebimas ir filmuojamas kelių dešimčių aplink stalą išsirikiavusių gerbėjų. „Dailymail.com“ pranešė, kad dainininkui palikus kavinę, prie jo buvusio staliuko užvirė kova dėl jo paliktų likučių, plastikinių indų ir įrankių, kurie buvo renkami kaip šią akimirką įamžinantys suvenyrai. Taigi kai jam pavyksta, Justinas mėgsta į kavines užsukti vienas ir sėdėti kavinės kampe su nešiojamuoju kompiuteriu. Arba tiesiog pažvejoti.

Pre game warm up A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

 

We got ourselves a fiaash

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on


KOMENTARAI:


IŠBANDYKITE: