naujienos Naujienos

Subalansuotos gyvensenos treneris atskleidė taisykles, kaip „sukčiauti“ sveikai (laidos įrašas)

VMGonline.lt, 2018-06-15, 15:00


Atsisakė greito maisto, beveik nevartoja alkoholio, 6 mėnesius nevartojo jokio cukraus, kasdien sporto salėje praleidžia 2 valandas. Tačiau kritikuoja sulčių (šiek tiek ir glotnučius) dietas, greitus svorio metimo būdus, norą atrodyti kaip sportininkai. Reikia mėgautis. Taip kalba Artur Swan, save pristatantis kaip subalansuotos gyvensenos trenerį. Pasak A. Swan, galima valgyti viską, tik reikia nepamiršti apie balansą, nes kitaip gali pratrūkti ir atsiimti už visą laiką.

„27 metų sau pasakiau – viskas, metas mesti vakarėlius, netvarkingą mitybą ir pradėti rimtai žiūrėti į sportą. Per pusę metų, susitvarkęs mitybą ir pradėjęs tikslingai sportuoti, pasiekiau neįtikėtinų rezultatų“, – sako Artur Swan, žurnalo „AŠ Ikona“ sveikos gyvensenos priedo redaktorius.

Kaip jis „sukčiauja“ gyvendamas sveikai? Kas yra 90 ir 10 taisyklė? Kodėl atsargiai reikia vertinti užrašus ant pakuočių „sveika“? Ką daryti, jei trūksta skonio? Kaip atrasti save ir aklai nesekti kitų? Kokios dietos nepatinka sveikos gyvensenos treneriui? Kokios mitybos tendencijos dabar madingos?

Laidos „Skonio iššūkis“ klausykitės kiekvieną ketvirtadienį, 16.05 val., „Žinių radijo“ eteryje.


KOMENTARAI:


IŠBANDYKITE: