zmones

Justinas Timberlake per dieną suvalgo tikrai daug virtų kiaušinių

VMGonline.lt, 2017-10-14, 7:50


Įdomu, bet tikriausiai niekas dainininko bei aktoriaus Justino Timberlake nėra teisęs dėl jo svorio ar figūros, nes jo, matyt, niekas nėra matęs apkūnaus. Nesustodamas valgo ir šėlsta vakarėliuose kino ekranuose, bet ir čia nenutinka nieko. Geri genai ar kaip jam tai pavyksta? Justinas Timberlake mėgsta intensyvias treniruotes ir apsiriboja maistu, kuris neturi papildomų riebalų, ir suteiktų užtektinai energijos bei angliavandenių. Žinoma, laikydamasis disciplinos, jis tuo pačiu metu valgo penkis kartus per dieną ir visiškai nežvelgia nesveiko maisto pusėn.

A little fishing with my guy @justinprose99 and snagged this beautiful wahoo! Fresh ceviche for everybody!

A post shared by Justin Timberlake (@justintimberlake) on

Pusryčiams, kurių niekada nepraleidžia, jis valgo avižinę košę, tris virtus kiaušinius ir išgeria stiklinę šviežiai spaustų sulčių. Kartai tai gali būti: vafliai su migdolų sviestu ir plakta kiaušiniene, ar blyneliai su bananais ir šilauogėmis. Tam, kad didintų raumenų masę, jis pietums išgeria baltymų koktelį ir užkremta virtos vištienos krūtinėlės (be prieskonių) su ryžiais. Popiečio užkandis ir vėl nėra turintis per daug skonių – tai būtų tamsi duona su trimis virtais kiaušiniais ir pieno stikline. Justinas tikrai nemėgsta ištaigingų vakarienių mat jam užtenka dviejų riekių tamsios duonos, vištienos krūtinėlės ir salotų. Ir vakarinis užkandis nebūtinai turi kelti apetitą – tai dažniausiai baltymų kokteilis ir dar kartą 3 virti kiaušiniai.

You might love this. JT + #MarkRomanek #CantStopTheFeeling Official Video Coming soon!!! Sneak peek in the bio.

A post shared by Justin Timberlake (@justintimberlake) on

Nesuklyskite, dainininkas tikrai mėgsta maistą ir net laiko save „foodie“, bet sportas ir su juo subalansuota mityba yra vienintelė išeitis, sustabdanti jį nuo chaotiško valgymo. Todėl Justinas keliaudamas kruopščiai suplanuoja, ką ir kur valgys. Tam, kad nereikėtų stabtelėti užkandinėje ir tenkintis greituoju maistu, jis visiškai išnaudoja šaltkrepšio privalumus. Nemėgsta tik aštuonkojo, o skaniausius prisiminimus jam kelia Italija ir makaronai su omaru ir pekorino sūriu.

Just so y'all know who was doing the baking today... Yeah, buddy! Your boy got it in! Merry Christmas and stuff...

A post shared by Justin Timberlake (@justintimberlake) on

Los Angeles... You are NOT ready. Seriously... You're welcome. #PetitTrois

A post shared by Justin Timberlake (@justintimberlake) on


KOMENTARAI:


IŠBANDYKITE: