naujienos Naujienos

Į Lietuvą atvyksta svečiai iš vieno geriausių pasaulio barų

VMGonline.lt, 2018-06-14, 7:50


Tobulai netobula – tokia yra 6-ojo pasaulyje baro koncepcija. Daug „ups“, rimta porcija klaidų, keletas pataškymų ant drabužių – toks Atėnuose įsikūrusio baro „The Clumsies“ receptas. Du atstovai savo „žioplumo“ paslaptimis šiandien dalinsis su būriu Lietuvos miksologų.

2017 m. baras „Clumsies“ geriausių pasaulio barų 50-tuke užėmė 6-ają vietą. Šiandien kiaurą parą veikiančio baro atstovai – vyr. barmenas Konstantinos Papakonstantinou ir vienas įkūrėjų, „Graikijos World Class 2011“ laimėtojas Nikos Bakoulis – Vilniuje papasakos apie savo baro filosofiją, prekės ženklą, verslo modelį, reklamą ir rinkodarą. Taip pat duetas kalbės apie kokteilių gamybą – ingredientus, fermentaciją, kitus niuansus.

Riboto vietų skaičiaus mokymai, kuriuose dalyvauja 60 Lietuvos miksologų, truks nuo 14 iki 17val. Po jų vyks registracija į konkursą, kurio laimėtojas keliaus į Graikijos sostinę iš arti susipažinti su „The Clumsies“. Laimingasis Atėnuose turės savaitę laiko pasisemti žinių ir pasimokyti „The Clumsies“ paslapčių.

Vakarinė renginio dalis atvira visiems – nuo 19 val. Senamiesčio bare „Nomads“ graikų duetas šeimininkaus prie baro, todėl bus galima paragauti pasaulinio lygio kokteilių.


KOMENTARAI:


IŠBANDYKITE: