naujienos Naujienos

Geriausiųjų Azijos restoranų 50-tuke – netikėti rezultatai! (sąrašas)

VMGonline.lt, organizatorių nuotr., 2019-03-27, 7:50


Lietuvos laiku, kovo 27-osios paryčiais, įvyko jau septintą kartą rengiami Azijos gastronominiai „Oskarai“, ir juose buvo renkamas geriausių šio žemyno restoranų 50-tukas. Macau mieste nugalėtoju išrinktas Singapūre esantis restoranas „Odette“, kuris pernai buvo atsidūręs 5-oje vietoje. Tačiau šiemet jam ne šiaip pavyko pakilti keliomis pozicijomis aukštyn, o pranokti keturis metus lyderiavusį „Gaggan“ restoraną, nors šis nusileido netoli – į antrąją vietą.

„Odette“ pavadinimas skamba pakankamai elegantiškai ir ne visai taip, kaip tikėtumėmės iš Azijos restorano. Tačiau taip yra ne veltui – „Odette“ virtuvėje sukasi Julienas Ryoer, įkūrėjas ir šefas prancūzas, ir todėl restorane vyrauja moderni Prancūzijos virtuvė su įvairiais Azijos maisto tradicijų prieskoniais. O moterišku vardu restoranas pavadintas Julieno močiutės garbei, kuri pirmiausiai ir įkvėpė jį gaminti.

VMGonline.lt dalijasi Azijos geriausiųjų 10-tuku. Planuojantiems keliauti į Aziją ir pažinti jos gurmanišką pusę, rekomenduojame pasižymėti Tokiją Japonijoje (10 restoranų), Honkongą Kinijoje (9 restoranai), Bankoką Tailande (8 restoranai) ir, žinoma, Singapūrą (7 restoranai). Rekomendacijų, kur užsukti pavalgyti į Singapūrą, turi ir Virtuvės mitų griovėjų idėjinis lyderis Alfas Ivanauskas. Tarp Alfo mėgiamų vietų – ir šių metų nugalėtojas.

Alfo Ivanausko nuotr.
„Odette“. Alfo Ivanausko nuotr.

Alfo Ivanausko nuotr.
„Odette“. Alfo Ivanausko nuotr.

10. „Burnt Ends“. Singapūras

9. „Nihonryori Ryugin“. Tokijas, Japonija

8. „Narisawa“. Tokijas, Japonija

7. „Mume“. Taipėjus, Taivanas

6. „Ultraviolet by Paul Pairet“. Šanchajus, Kinija

5. „Frorilège. Tokijas, Japonija

4. „Sühring“. Bankokas, Tailandas

3. „Den“. Tokijas, Japonija

2. „Gaggan“. Bankokas, Tailandas

1. „Odette“. Singapūras

Dabar belieka nekantriai laukti kito ne mažiau svarbaus renginio – „World’s 50 Best Restaurants 2019“, vyksiančio birželį ne kur kitur, o Singapūre. Tiesa, net ir pasikeitus taisyklėms, Azijos restoranai, patekę į dabartinį 50-tuką, dalyvauti galės. Kviečiame susipažinti ir su praeitų metų nugalėtojais.

Visą 50-tuką rasite ČIA.


KOMENTARAI:


IŠBANDYKITE: