naujienos Naujienos

Gastronominių renginių gidas: kuo nustebinti per Valentino dieną?

VMGonline.lt, 2019-02-12, 18:30


Vasariui patogiai įsitaisius, sulig jo viduriu ateina ir meilės šventė. Taigi, nutarėme pasižvalgyti po gastronomijos pasaulio pasiūlymus šiai ypatingai dienai. Ir pažadame, kad mūsų apžvelgti renginiai tiks ne tik poroms: pasiūlymų ras ir norintieji pabūti su draugais, ir norintieji Valentino dieną praleisti be kompanijos, tačiau mieste. Juk meilė turi daug veidų ir formų, o viena jų, be abejo, yra maistas – geroje vakarienėje visada sužiba naujos romantikos, draugystės ar naujų pažinčių kibirkštys.

VILNIUS

Degustacinis kinas | Kuo kvepia meilė – jūsų lauks 3 vynų degustacija ir 3 trumpų filmų inkliuzai. Vieta: „KINO DELI“ (Smetonos g. 5).

Valentino diena „Prancūzuose“ – poroms, norinčioms sutikti Valentino dieną prancūziškai, tačiau likti Lietuvoje. Vieta: Algirdo g. 24.

Pietų romantika „Gaspar’s“ – pasiūlymas tiems, kurie nori ne romantiškos vakarienės, o pietų! Tiesa, „Gaspar’s“ siūlo ir vakarienęVieta: Pylimo g. 23-3.

Šv. Valentinas „Skybar“ – kodėl gi nepakilus tris metrus virš dangaus? Nuostabi Vilniaus panorama garantuota. Vieta: Konstitucijos pr. 20, 22 aukštas.

Vakaras „Žuvinėje“ – sutikite meilės dieną prie jūros gėrybių stalo. Vieta: Didžioji g. 31

Meilės diena „Telegrafe“ – prabangi penkių kursų vakarienė, ruošta virtuvės šefo Vytauto Aleknos, ir gyva muzika užtikrins nuostabų vakarą. Vieta: Universiteto g. 14.

Veganiška Valentino diena – jei laikotės veganiškos mitybos, pažvelkite, ką siūlo „RoseHip Bistro“. Vieta: B. Radvilaitės g. 7.

„Pasidaryk pats“ šventė – atšvęskite meilės dieną kitaip: keramikos kavinėje personalizuokite puoduką, lėkštę ar pan., o kartu paskanaukite kavinės pasiūlymų. Vieta: „Gėlių gatvės keramika“ (Gėlių g. 4).

Netradicinė vakarienė „Amatininkuose“ – idealus pasiūlymas tradicinių balandėlių mėgėjams. Vieta: Didžioji g. 19

Jaukus žaidimų vakaras – blyninė „Pirmas Blynas“ siūlo vakarą praleisti linksmai ir jaukiai žaidžiant žaidimus ir, žinoma, skanaujant blynus. Ypatingai kviečiami vis tie, kurių širdys dar vienišos. Vieta: Konstitucijos pr. 12A.

Valentino dienos vakarienė „Šventaragio“ sode – intriguojantis, specialus meilę ir šilčiausius jausmus kurstantis meniu pažada nustebinti. Vieta: L. Stuokos-Gucevičiaus g. 1.

Romantiškas vakaras „Bizzare“ – jaukus pasimatymas su trijų arba penkių patiekalų vakariene. Vieta: Pylimo g. 38.

Restoranas „Bizarre“. Valerijos Stonytės nuotr.

KAUNAS

Valentinas su meile iš Gruzijos – pasimėgaukite 4 gruziniškais patiekalais kartu su geru gruzinų kinu. Vieta: „Gruzijos meno ir skonio namai“ (K. Donelaičio g. 91).

Vakaras „Senuosiuose rūsiuose“ – romantiška ir šilta vakarienė saksafonisto Aleksandro Lakšmano muzikos fone. Vieta: Vilniaus g. 34.

Meilės šventė su afrodiziako prieskoniais – užsisakant karštus patiekalus, „Bernelių užeiga“ už simbolinę kainą pavaišins ir jūros gėrybių afrodiziakais. Vieta: M. Valančiaus g. 9.

„Puikybė ir prietarai“, specialus meniu ir muzika – vasario 14-tąją „Režisieriaus“ durys atsiveria nuostabiam gyvo garso saksofono skambesiui, kokybiškam maistui ir šilumai tarp mylinčių žmonių. Vieta: Vilniaus g. 10.

Pilni šaukštai meilės – trijų patiekalų vakarienė ir jauki atmosfera garantuos puikų vakarą „Uokse“. Vieta: Maironio g. 28.

Valentinų susitikimas „Snobe“ – pasiūlymas tiems, kurie tiki, kad ant gero maisto pamatų stovi geri santykiai! Vieta: Karaliaus Mindaugo pr. 37.

Valgyk, melskis, mylėk – „MONTE PACIS“ siūlo ypatingą paketą Valentino dieną ieškantiems įspūdžių: romantiška nakvynė, degustacinė vakarienė, apsilankymas Pažalsio vienuolyne, pasivaikščiojimas šiaurietiškomis lazdomis ir dar daugiau. Vieta: T. Masiulio g. 31.

KLAIPĖDA

Meilės drugeliai „Ingredientuose“ – meilės drugelių dienos proga „IN’ai“ kviečia maloniai leisti laiką ir mėgautis dėmesio vertais skoniais. Vieta: H. Manto g. 36A.

ToLi gražu ne vieni – jei po darbų pasitinka katinas ar šuo, ar apskritai jaučiatės vieni, „ToLi nuo klasikos – gastronominių susitikimų vieta“ kviečia ateiti į pasimatymą. Vieta: Didžiojo vandens g. 22.

Valentino vakarienė – rinkitės „Michaelson Boutique Hotel“ rengiamą vakarienę, jei norisi išlaisvinti mintis ir jausmus. Vieta: Žvejų g. 18A.

Romantiška vakarienė – mėgstančių maistą, muziką ir naujoves per Valentino dieną lauks restoranas „Charlotte“, kur pasitiks naujojo meniu pristatymas ir išskirtinė gyvos muzikos programa. Vieta: H. Manto g. 23.

Vakaras „Old Town Brasserie“ – norintiems vakarą praleisti saldžiai, Klaipėdoje esantis restoranas siūlo romantiškas dainas, žvakių šviesą, židinio šviesą ir ypatingą meniu. Vieta: Žvejų g. 4.

KITI MIESTAI

Degustacinė vakarienė ir bitlai – „Grėjaus name“ mėgaukitės šventine degustacine vakariene skambant geriausiems  „The Beatles“ hitams. Vieta: Didžioji g. 36, Kėdainiai.

Gardžios staigmenos „Skvero vyninėje“ – pasiruoškite būti užburti pianino garsų, vyno ir gero maisto. Vieta: Laisvės a. 26, Panevėžys.

Valentino diena „Toli Toli“ – jaukiai, šiltai ir svetingai jūsų lauks gardi vakarienė ir staigmenos. Vieta: Vilniaus al. 8, Druskininkai.

Romantiškas vakaras „Pušyne“ – trijų patiekalų vakarienė su taure vyno bei jausmingi gitaros akordai garantuos smagų vakarą. Vieta: Tylioji g. 3, Birštonas.

Valentino vakaras širdžiai ir ne tik – restorane „Onorė“ laukite melodingos akordeono muzikos ir vieno geriausių Lietuvos virėjo Bernardo Anužio gamintos trijų patiekalų vakarienės. Vieta: M. Valančiaus 1, Palanga.


KOMENTARAI:


IŠBANDYKITE: