naujienos Naujienos

Gastronominiai pasimatymai Vilniaus knygų mugėje – nepraleiskite!

VMGonline.lt, Pexels.com nuotr., 2019-02-20, 18:30


Jau rytoj prasidės keturias dienas truksianti ir tūkstančius lankytojų sutraukianti Vilniaus knygų mugė. Vasario 21-24 dienomis vyksiantis renginys turės ką pasiūlyti ir kulinarijos pasaulio mėgėjams, tad VMGonline.lt nutarė įdėmiai peržvelgti programą bei pristatyti su gastronomija susijusių renginių gidą. O jame rasite tikrai ne vien knygų pristatymus!

„Karalienės Bonos virtuvė“ viršelis

Ketvirtadienis

13:20 val. forume vyks trumpieji „Šortai“. Aurimas Švedas su Rasa Leonavičiūte 20 minučių kalbės apie knygą „Karalienės Bonos virtuvė”. Joje slepiasi net 29 renesansiniai receptai!

15:00-19:00 val. bibliotekų erdvėje galėsite artimiau susipažinti su Lietuvos istorija: „Lietuva prieš 100 metų, arba senosios naujienos“. Ir sužinosite ne tik šį bei tą apie istoriją, bet ir tai, kaip kadaise maitinosi lietuviai.

16:00-18:00 val. stende 5.A09 (Terra publica) vyks susitikimas su kulinaru Pauliumi Strasevičiumi ir vieno kąsnio užkandžių degustacija.

„Tebūnie kava“

Penktadienis

17:00 val. konf. salėje 5.2 bus pristatoma Rimvydo Laužiko ir Antano Astrausko knyga „Kaip būsimasis Anglijos karalius Vilniuje povus valgė“. Diskutuos autoriai, Nida Degutienė, Tomas Rimydis ir Dovydas Stonkus.

Šeštadienis

13:00 val. konf. salėje 3.1 Emanuelis Ryklys pristatys kiekvienam kavos entuziastui būtiną perskaityti knygą „Tebūnie kava“. Apie savo knygą Emanuelis jau spėjo papasakoti ir VMGonline.lt. Kartu su autoriumi kalbėsis Rimvydas Laužikas bei Laimė Kiškūnė.

14:00 val. konf. salėje 3.2 vyks „Savas margutis“ knygos pristatymas apie apie tradicinį kiaušinių marginimą. Dalyvaus autorės, mama ir dukra Dalia Bazarienė ir Eglė Bazaraitė, bei Urtė Karalaitė.

14:00 val. rašytojų kampe bus kalbamasi apie knygą „Lietuvos gaspadinė, arba Pamokinimai, kaip prigulinčiai suvartoti Dievo dovanas“, kurios autorė – Liudvika Didžiulienė-Žmona. Be autorės, diskusijoje dalyvaus Rimvydas Laužikas, Anželika Laužikienė, Tomas Rimydis, Kotryna Paškevičiūtė.

17:00 val. konf. salėje 5.5 Renata Ničajienė pristatys savo knygą „Sezoninių skanumynų istorijos“. Taip pat dalyvaus Vytaras Radzevičius ir Inga Dagilė.

19:00 val. konf. salėje 1.2 vyks Roberto Daskevičiaus knygos „52 kartai“ pristatymas: maisto fotografija kaip fotografijos meno rūšis. Kartu su autoriumi kalbėsis Rūta Elijošaitytė-Kaikarė.

Visą Vilniaus knygų mugės programą rasite ČIA.


KOMENTARAI:


IŠBANDYKITE: