naujienos Naujienos

Kritusiųjų sąrašas pasipildė: dar vienam garsiam Vilniaus restoranui – kaput!

Auksė Podolskytė, 2018-04-06, 13:00


Itališkos virtuvės restoranas „Renaissance“, kurio įspūdingomis lėkštėmis VMGonline.lt rugsėjį žavėjosi, „šiai dienai nebedirba“. Į klausimą „ar vakar dirbo?“ buvo atsakyta tuo pačiu. Tokius atsakymus išgirdome paskambinę ne kokiu slaptu numeriu, bet pasinaudoję „Facebook“ paskyroje rastais „Renaissance“ kontaktais. Akivaizdu, dar vienam Vilniaus restoranui, kaip sakoma, kaput. Kritusiųjų sąrašas pasipildė.

Mickey Bhoite. Valerijos Stonytės nuotr.

Rankų nenuleidome, atsakymų paiešką vykdėme toliau. Susisiekus su restorano įkūrėju ir šefu Mickey Bhoite paaiškėjo, kad restoranas duris užvėrė jau kovo 20 d. Paklaustas apie užsidarymo priežastis, šefas atsisakė komentuoti.

Pagrindą, kad kažkas vyksta, suteikė ir rastas skelbimas nekilnojamo turto portale „Remax“, kurio aprašas byloja štai ką: „SENAMIESTYJE, VILNIAUS ROTUŠĖS IR DIDŽIOSIOS GATVĖS KAIMYNYSTĖJE PARDUODAMAS AUKŠČIAUSIOS KLASĖS RESTORANAS, VERTAS MICHELIN ŽVAIGŽDŽIŲ. MODERNIAI ĮRENGTOS 419 KV.M. PATALPOS SU IŠSAUGOTOMIS XVI AMŽIAUS AUTENTIKOS DETALĖMIS. DIDELĮ KLIENTŲ RATĄ IR ŽINOMUMĄ UŽ LIETUVOS RIBŲ GARANTUOJA ŽYMUS ŠEFAS MICKEY BHOITE (ITALIJA). PELNINGAS INVESTICINIS PROJEKTAS“ (kaip jau supratote, kalba ir šriftas netaisyta – VMGonline.lt).

Taigi jeigu seniai svajojote apie šį restoraną, tai – puikus šansas! Tik prieš tai pasitikrinkite sąskaitą, nes, akivaizdu, ne visi joje laiko po 1,55 mln. eurų. Tokia šio restorano kaina.


KOMENTARAI:


IŠBANDYKITE: