naujienos Naujienos

Netrukus duris atvers antroji „Chaika“ – kur kas erdvesnė, bet ne mažiau spalvinga (TIK VMG)

Ugnė Jonaitytė, „Chaikos“ nuotr., 2018-09-24, 7:50


Ar žinote tą nedidukę sostinės senamiesčio Totorių gatvės mediniame namuke įsikūrusią kavinę „Chaika“? Kur daiktai prikeliami antram gyvenimui, arbatą galima siurbčioti iš senovinių darželio ar mokyklos valgyklą primenančių stiklinių, o veganiškų desertų spalvos bei skoniai tokie, kad atsispirti tikrai sunku. Jei ši vieta jums prie širdies, turime gerų žinių – jau netrukus duris atvers antroji ir gerokai erdvesnė „Chaikos“ versija Pylimo gatvėje.

Kaip pasakoja Adomas Dzedulionis, vienas šios vietos įkūrėjų, mintis apie dar vieną kavinę galvoje sukosi jau kurį laiką. „Mūsų Totorių gatvės „Chaikutėje“ labai mažai vietos ir labai liūdna matyti, kad specialiai pas mus atėję žmonės neranda vietos ir turi išeiti. Ypač šaltuoju metų laiku, kai nebelieka galimybės prisėsti lauke“, – sako pašnekovas.

Naujosios kavinės interjero detalės. „Chaikos“ nuotr.

„Chaikos“ nuotr.

O kiek gi žmonių galės prisėsti naujoje vietoje? Adomas atskleidžia, kad viduje bus maždaug 24 sėdimos vietos, o šiltuoju metų laiku dar tiek pat kavinės lankytojų galės laiką leisti terasoje. Įdomu tai, kad naujoji „Chaika“ vienu stogu dalysis su klubu „Paviljonas“, tad jei žinote, kur jis įsikūręs, nesunkiai atseksite ir naujosios vietos adresą – Pylimo gatvė 21B.

Pasak Adomo, kurdami naują erdvę, nepamiršo toliau plėtoti ir antram gyvenimui prikeltų daiktų idėjos: „Tokia mintis kilo jau labai seniai. Tiesiog aplink tiek daug visokiausių daiktų, iš kurių, įdėjus šiek tiek vaizduotės ir darbo, galima sukurti įvairiausių dalykų. Mėgstame vintažinius daiktus, netikėtus interjero sprendimus ir ypatingai apšvietimą, tad kaip ir senojoje, taip ir naujojoje kavinėje rasite ne vieną perdarytą šviečiančią detalę.“

Moliūginis tortas su figomis ir kokosų grietinėle. „Chaikos“ nuotr.

Mini keksiukai su vaniliniu, serbentų, mėlynių arba kakaviniu kremu. „Chaikos“ nuotr.

Antrojoje „Chaikoje“, išduoda pašnekovas, vyraus mėlyna, elektrinė, žalia bei geltona spalvinė gama, tačiau bus ir raudonų detalių, kurios sujungs naująją ir senąją kavines. „Planuodami naujas vietas, jau kurį laiką stengiamės išgryninti tokius interjero principus, kad naujos kavinės, nors ir kitokios, būtų lengvai identifikuojamos kaip „Chaika“. Naujoje vietoje tikrai rasite jaukumą, perdarytų daiktų, ryškių spalvų ir, norėčiau taip galvoti, su niekuo nesupainiojamą atmosferą“, – viliasi Adomas.

Meniu, bent jau kol kas, išlaikys senosios kavinės kryptį: čia bus galima rasti įvairių veganiškų desertų, kelių skirtingų variacijų karštų „Panini“ sumuštinių, didelį rinktinių arbatų pasirinkimą, šviežiai skrudintos „Crooked nose“ kavos bei kitų natūraliai gaminamų karštų bei šaltų gėrimų.

Tikslios atidarymo datos Adomas neįvardija, bet pažada, kad laukti liko nebedaug.

Naujosios vietos adresas: Pylimo g. 21B, Vilnius.

„Facebook“ paskyra ČIA.


KOMENTARAI:


IŠBANDYKITE: