zmones

Ariana Grande: „Esu veganė ir gyvūnus myliu labiau nei kai kuriuos žmones“

VMGonline.lt, 2017-11-25, 8:00


Kaip ir dideliam būriui žvaigždžių, paauglių dievaitei dainininkei Arianai Grande sveika mityba ir daili figūra reiškė tik viena – veganiškos mitybos pradžią. Jau kelis metus vegane save vadinanti mergina skleidžia gerą žodį apie augalinį maistą, o tuo ypač džiaugiasi visi jos bendraminčiai.

 

?

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

last one I swear A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

Taigi, pagal Arianos asmeninio trenerio sudarytą mitybos planą, iš žvaigždės reikalaujama gauti kuo daugiau sveikų riebalų, kuo mažiau cukraus ir užtektinai baltymų bei skaidulų. Kadangi dainininkė ypač mėgsta japoninį ridiką diakoną, adzuki pupeles ir lotuso vaisius, jos dieta primena ir japonišką makrobiotinę mitybą, kuri yra subalansuota ir gerinanti sveikatą.

 

you are my true love @wholefoods ?

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

Ariana ypač mėgsta šilauoges, bulves, batatus, cukinijas, brokolius, morkas, braškes, bananus, „edamame“ pupeles, kertuočius. Itališkų šaknų turinti dainininkė nevalgo daugelio itališkų patiekalų ir tam turi savo paaiškinimą: „Aš buvau auginama su mėsa ir sūriu, todėl manau, kad jų savo gyvenime jau atsivalgiau. Taip pat aš myliu gyvūnus – gal net labiau nei kai kuriuos žmones. Nejuokauju. Tikiu, kad augalinė mityba prailgina gyvenimo trukmę ir daro mus laimingesnius.“

 

blueberry bosses

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on


Pusryčiams ji valgo avižinę košę su linų sėmenimis ir cinamonu. Trūkstant baltymų savo pusryčius ji dar pagardina sauja migdolų ar dviem kiaušiniais. Ant žvaigždės pietų stalo dažniausiai atsiduria daržovės, humusas ir vaisiai. Vakarienei ji valgo tą dieną dar neskanautą baltymų šaltinį ir tai padaro iki 19:30 val. Užkandžiaudama neatsisakys riešutų, žaliosios arbatos, riešutų sviesto, sveikų batonėlių.


KOMENTARAI:


IŠBANDYKITE: